قوانین و مقررات

۱۳۹۶ شنبه ۳۰ دی در ساعت ۰۸:۲۵ ب.ظشرایط و قوانین استفاده از سایت فروشگاهی مدیالایت  
کاربران محترم خواهشمندیم موارد زیر را جهت استفاده بهینه از سایت فروشگاهی مدیالایت به دقت مطالعه فرمایید: 
ورود کاربران به وب‏‌سایت مدیالایت هنگام استفاده از پروفایل شخصی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات سایت مدیالایت است. لازم به ذکر است که ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل تمام شرایط و قوانین سایت مدیالایت از سوی کاربر است. 
 توجه داشته باشید تمام اصول سایت مدیالایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط است. اگر در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های مدیالایت تغییراتی ایجاد گردد، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. 
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات مدیالایت اقدام نماید. 
محصولات ارائه شده در وب‌ سایت از شرکت‌های معتبر خارجی خریداری و عرضه می‌شود. 
مدیالایت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما محافظت کند و با تکنولوژی مورد نیاز محیطی امن و مطمئن در راستای استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع شما با استفاده از سایت مدیالایت رضایت خود را از عملکرد ما در این حیطه نشان می دهید. 
تمام محتوای تولید شده همچون موارد قابل دانلود، کپی و داده‌ها، جزو اموال خصوصی مدیالایت محسوب می‏‌گردد و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای مدیالایت محفوظ می‏‌دارد. 
شما درتمامی روزهای هفته (حتی ایام تعطیل) می توانید از طریق سایت سفارش خود را ثبت نمایید و اولین روز پس از تعطیلات اطلاعات خرید شما پردازش می‌‏شود. 
تمام سفارش‌‏های ثبت شده در سایت مدیالایت به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرد. در صورتی که موجودی محصولی در مدیالایت به پایان برسد، حتی پس از ثبت سفارش مشتری، مدیالایت موظف است با مشتری هماهنگی لازم را تا تامین کالای مورد نظر انجام دهد یا مشتری می تواند سفارش خود را به کالایی دیگر تغییر دهد و در غیر این صورت طرفین مجاز هستند ثبت سفارش را کنسل و مدیالایت متعهد می گردد مبلغ سفارش را سریعا مسترد نماید. 
در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد. 
هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت مدیالایت، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای مدیالایت محفوظ است. مدیالایت در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به مدیالایت می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت. 
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، مدیالایت جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. همچنین مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد. 
با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند. 
تغییر آدرس روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش به هیچ عنوان امکان پذیر نیست. 
 در ضمن عکس های قطعات که در سایت ملاحظه می فرمایید عکس هایی هستند که از اولین نمونه ها گرفته شده و ممکن است طبق رویکرد شرکت تولید کننده ،گاهی بارکد روی قطعه  و یا حک شدن  آن به صورت  لیبل و لیزر دستخوش تغییر شود و همچنین تاریخ تولید عکس و قطعه ارسالی مطابقت نداشته باشد اما ماهیت کالا هیچگونه تغییری نکرده است.

با تشکر از دقت نظر شما 

اخطار
خیر
بله